News Date : 1398/07/22
     انتخاب شیرین عسل به عنوان برند محبوب در جشواره برند محبوب 1398
     برند شیرین عسل  در ششمین جشنواره ملی «برند محبوب» به انتخاب مصرف‌کننده که 22 مهرماه 98 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، به‌عنوان برند محبوب مصرف کنندگان انتخاب شد و تندیس زرین این جشنواره را دریافت کرد. در این مراسم آقای دکتر فرهاد بدیع مدیر مارکتینگ تندیس زرین برند محبوب را دریافت داشتند. لازم به توضیح است که برند شیرین عسل در تمامی شش دوره بعنوان برند محبوب مصرف کنندگان انتخاب گردیده است.

     معرفی جشنواره:
     جشنواره برند محبوب به عنوان یکی از گسترده ترین نظرسنجی های مردمی در زمینه محبوبیت برندها، بستری برای شناسایی برندهای محبوب مردم فراهم نموده است تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از این برندهای خوشنام و معتبر را فراهم آورد. بدیهی است برندهای محبوب منتخب مردم، جایزه اصلی خود را از دست مصرف کنندگان دریافت می نمایند و این افتخاربزرگی است که یک برند می تواند در بازار کسب نماید. از سوی دیگر این رویداد به دنبال شکل دهی به جامعه هواداران برندهای ایرانی می باشد تا با تعیین میزان توصیه گری برندهای فعال در بازار، زمینه مناسبی را برای کمک به تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان فراهم آورد.

     در این جشنواره مصرف‌کنندگان کالا و خدمات به برندهای محبوب خود در گروه‌های مختلف کالایی رای دادند. در انتخاب برند محبوب سال 98 بیش از ۳۶۰۰ برند در معرض نظرسنجی بیش از 2 میلیون و 550 هزار مصرف‌کنندگان قرار گرفت که ۱۰ گروه آن‌ها کالای اصلی ( از جمله شیرین عسل ) و ۱۵۲ مورد آن زیرگروه کالایی بودند. در این نظرسنجی از ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ شهریور و در بازه ۵ ماهه، آرای مصرف‌کنندگان گروه‌های مختلف کالایی در خصوص ۳۶۰۰ برند ثبت شد.

     ششمین دوره جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان با رویکردی متفاوت نسبت به سال‌های گذشته و به‌صورت کاملا رایگان برگزار شد و کلیه برندهای حاضر در نظرسنجی صرفاً بر اساس آرای مردمی مورد ارزیابی قرار گرفته و رتبه نهایی آن‌ها در نظرسنجی اعلام شد.

     shirinasal
     shirinasal
     shirinasal