شیرین عسل 2

     در سال 1388 در منطقه جعرافيايي به وسعت 2300 هكتار زمين زراعي نسبت به توليد محصولات گوجه فرنگي از جمله رب گوجه فرنگي- گوجه فرنگي پوست كنده- گوجه فرنگي خرد شده در شهرستان شبستر واقع در 50 كيلومتري تبريز در محل دشت تبريز احداث گرديد. براي فرآوري محصولات فوق از ماشين آلات مدرن و تمام اتوماتيك ساخت كشور سيستم هاي شستشوي مدرن و بسته بندي آنپكت + كن و ظروف فلزي اقدام گرديد.

     ظرفيت فعلي كارخانه با 120 روز كاركرد 240000 تن گوجه فرنگي كه در توليد رب گوجه فرنگي به ميزان 60000 تن ميباشد. باتوجه به اينكه شركت از واحد R &D بسيار قوي برخوردار است، انتخاب بذر مناسب مورد نياز توسط كارشناس خبره انجام ميگيرد و در خاك منطقه با دستگاه از كودهاي طبيعي توليد شده و در گروه صنعتي در گلخانه هاي متعلق به شركت توسط نظارت واحدهاي مهندسي زراعي كاشته شده و نشاء مناسب جهت كاشت به مزارع منتقل ميگردد.

     محصول نهايي با استفاده از نيروي انساني محلي از مزارع چيده شده و جهت پروسس به كارخانه منتقل ميگردد كه در مراحل اول بعد از تعيين كيفيت محصول و مطابق با استاندارد آن تحويل گرفته شستشوي گوجه فرنگي در سه مرحله انجام ميگيرد و بعد از ورود به دستگاه مي توان با بريكس هاي متفاوت محصولات مختلف گوجه فرنگي توليد و بسته بندي نموده و به صورت 500 گرم و 1000 گرم و 5 كيلو گرم و آنپكت بسته بندي ميگردد.

     اين شركت آمادگي دارد تمام نيازمنديهاي مشتريان خود را در تمامي كشورها به صورت C &f تحويل داده و براساس نياز مشتري توليد نمايد.

     با توجه اهميت كيفيت و بسته بندي محصولات، تحويل كالا به مشتري تحت كنترل و نظارت ميباشد.

     محصولات توليدي اين شركت داراي استاندارد ملي ايران و اتحاديه اروپا ميباشد . لازم به ذكر است كنترل عمليات كشت و صنعت اين محصول با ارزش با استفاده از جديدترين تكنولوژي هاي كشاورزي و صنعت، موجب توليد بهترين رب گوجه فرنگي كشور و جهان گرديده است

      شركت اعتقاد دارد كه توليد بهترين رب گوجه فرنگي منوط به توليد بهترين گوجه فرنگي بوده تا ضمن داشتن خصوصيات فيزيكي و ظاهري مناسب از نظر باقيمانده نيترات سيتريك و همچنين بقاياي سموم شيميايي بايستي به ترتيب به حداقل ميزان (كمتر از 50 P.P.M ) و فاقد باقيمانده سموم باشد .

     ارزشهای کلیدی شرکت شیرین عسل2
       
     1. ما با توکل بر نیروی برتر هستی و برای کسب آرامش قلبی و اقتدار درونی به واسطه پشتیبانی و اتکاء پروردگار متعال در همه وظائف و مسولیتهای سازمانی حرکت می کنیم.
     2. ما ضمن جامع نگری و رعایت تعادل بر اساس مدیریت سیستماتیک و در عین انعطاف پذیری، رسالت و اهداف شرکت را پیگیری و عملیاتی می نماییم.
     3. ما با ایجاد اشتغال زایی برای افراد جهت ارتقاء سطح زندگی مادی و معنوی و کسب خلاقیت و تلاش مستمر در کارها منجر به ارتقاء رفاه اجتماعی و توانمند سازی خانواده ها از نظر اقتصادی می شویم.  
     4. ما با کمک به موسسات خیریه  و  نوع دوستی و یاری رساندن به افراد و خانواده های نیازمند ، انسانهای پیرامونمان را حمایت کرده و به آنها عشق می ورزیم.
     5. ما به تفاوت نگرشها و رفتار های انسانی احترام گذاشته و حقوق مصرف کنندگان را رعایت می نماییم.
     6. ما با رعایت سیستم بهره مندی متقابل به گونه ای عمل می کنیم که در دراز مدت پرسنل، شرکتها و انسانهایی که به هر نحوی با آنها ارتباط داریم از اعمال و رفتار نیک و موثر ما بهره مند شوند. 
     7. ما با داشتن اوج اندیشی و جهت رسیدن به تعالی سازمانی به طور مستمر مدیریت و پرسنل را در ابعاد مختلف رشد می دهیم تا منجر به رشد کمی و کیفی اهداف شرکت شویم.
     8. ما با داشتن تعهد و مسئولیت و ایجاد جذابیت برای پرسنل منجر به رضایتمندی انسانهای پیرامون خود می شویم.
     9. ما هر کاری را با نیت خالص و پاک شروع میکنیم و با داشتن نگرش ملهم از الطاف الهی در راستای اعتماد به انسانها فرصت و امکانی مناسب برای فعالیتهای خود و دیگران و جهان پیرامون ایجاد می کنیم.
       
     خط مشی كیفیت و ایمنی مواد غذایی

     شرکت شیرین عسل شبستر با پیشینه طولانی و معتبر در صنعت غذایی کشور ، تولید کننده انواع محصولات لبنی(شیر،شیرمیوه، شیر شکلات، شیرکاکائو، ماست،دوغ، خامه)، بستنی ، محصولات میوه ای (آب میوه،نکتار،پوره میوه ،آب میوه گازدار، نوشیدنی مالت کلاسیک و طعم دار)، رب گوجه فرنگی و سس کچاپ در بسته بندی های متنوع ، از طریق شناخت نیازهای تلویحی و ارائه محصولات سالم تر و جدیدتر و منطبق بر مذاق مصرف کننده می باشد.
     این شرکت مفتخر است تا با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا و با توجه به نیازهای فعلی و آتی ذینفعان و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و متعهد ، ایجاد ارتباطات با طرفهای ذینفع ، محصولاتی با کیفیت و ایمنی مناسب را در جهت پاسخگویی هر چه بهتر به نیازهای ذینفعان ، تولید نماید.
     بدین منظور و برای دستیابی بهتر به این آرمان و با توجه به بافت سازمان و جهت گیریهای راهبردی ، ضمن پیاده سازی استانداردISO 9001:2015 , ISO 22000:2005 , HACCP   و در راستای اهداف کیفی و ایمنی سازمان و با اطلاع رسانی ، همکاری و مشارکت کلیه ذینفعان ، سازمان را ملزم به رعایت اصول ذیل می داند :
     1-  ارتقاء سطح کیفیت ، ایمنی و سلامت محصولات با قیمتی مناسب.
     2- تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و سایر ذینفعان.
     3- افزایش تنوع و حجم تولید محصولات در جهت جوابگوئی به نیازهای روز افزون مشتریان ،گسترش مشتری مداری.
     4- دستیابی به سهم بیشتری از بازار داخلی و خارجی.
     5- ارتقاء ماهیت ارزشهای سازمان از طریق افزایش صلاحیت ،توانمندی و تعهد در کارکنان