انصار کارتن
     شركت كارتن انصار تبريز بعنوان يكي از بزرگترين كارخانجات كارتن سازي كشور در سال 1377 در زميني به مساحت 4 هكتار واقع در زميني مقابل شهرك صنعتي سليمي، با ماشين آلاتي پيشرفته و كادري مجرب شروع بكار نمود.
     اين واحد توليدي هم اينك توان توليد سالانه50000 هزار تن انواع مقوا مورد مصرف در بخش هاي مختلف صنعت را دارا بوده و توليدات آن انـــواع شيت مقواي كنگره اي شامل سه لايه و پنج لايه است و با در اختيار داشتن ماشين هاي چاپ دورنگ و چهاررنگ تمام اتوماتيك ، ماشين كليشه سازي و بخش توليد كاغذ كه با ظرفيت توليد ساليانه 18000 تن در دست احداث مي باشد.
     امكان انجام كليه سفارشات چاپي بر روي كارتن ها و جعبه هاي خود را دارد و با در اختيار داشتن ماشين روتاري دايكات اتوماتيك توان قابل قبولي براي توليد انواع كارتن هاي دايكاتي را داراست. با درك اهميت نوسازي و آينده نگري ، برنامه هاي وسيعي براي به روز شدن فعاليتهاي شركت تدارك ديده شده كه اين برنامه ها حاصل كار كارشناسي عميقي بوده كه در اين راستا صورت گرفته و هم اينك در قالب چندين طرح كوتاه مدت ، ميان مدت و بلند مدت در مرحله اجرايي قرار دارد( بعنوان مثال واحد كاغذسازي ).